Wytrzymałe okulary Gentleman

Powiada się już od wielu lat, że mężczyźni za zakupami nie przepadają. Jednak ostatnio zaczyna się to powoli zmieniać. Ja jestem mężczyzną z krwi i kości i przyznam, że lubię wyprawy do galerii i kupowanie sobie czegoś nowego. Poprawia mi to humor i całkiem przyjemnie wybieram się na nowe polowania.

Zakup okularów przeciwsłonecznych Gentleman

modne okulary GentlemanOstatnio potrzebowałem pilnie nowych okularów. Moje poprzednie niestety złamały się, bo kolega nie spojrzał i usiadł na nie, a położyłem je bezmyślnie na fotelu pasażera. Moja dziewczyna bardzo chętnie wybrała się ze mną, żeby mi doradzić. Nie wiedziałem bowiem jeszcze, na jaki model się zdecyduję. Najpierw chciałem przymierzyć kilka i zobaczyć, który z nich będzie najlepiej pasował do mojej twarzy. Zależało mi też na tym, żeby okulary były trwałe. W końcu zauważyłem coś, co mnie zainteresowało. Były to modne okulary Gentleman, które przede wszystkim ładnie się prezentowały, to jeszcze wyglądały na bardzo solidne. Zastanawiałem się tylko, jak będą wyglądać na mojej twarzy, ponieważ nie każde okulary pasowały do kształtu mojej głowy. Na szczęście okulary nie spowodowały, że wyglądałem karykaturalnie, wręcz przeciwnie, twarz nabrała bardziej męskich rysów i dobrze się prezentowała. Moja dziewczyna również zwróciła na nie uwagę i powiedziała, że na pewno lepszych nie znajdę. I chociaż chodziliśmy jeszcze po galerii, to i tak w ostateczności wróciliśmy po te okulary.

Z jednej strony mogę się cieszyć nawet, że mój kolega zniszczył mojej poprzednie okulary. Gdyby nie ten fakt, to nie miałbym teraz najlepiej dopasowanych okularów do twarzy. Nigdy wcześniej nie miałem tak komfortowych i trwałych okularów. Nie odkształcają się na nosie, nie wyginają i nie rysują. Są w świetnym stanie przez cały czas.