Zakup serwisów obiadowych do mojej restauracji

Parę miesięcy temu spełniłam swoje największe marzenie. Wraz z moim mężem oraz współpracownikami z poprzedniej pracy w gastronomii, otworzyliśmy swoją własną restaurację. Nasza knajpa mieściła się w niewielkim miasteczku, w bardzo dobrej lokalizacji.

Dobry serwis obiadowy do wyposażenia restauracji

serwisy obiadoweOd samego początku wiedziałam, że stworzenie menu oraz uzupełnienie całego wyposażenia restauracji będzie moim najważniejszym zadaniem. Chciałam, aby restauracja wyróżniała się oryginalnym stylem potraw, a dekoracje i wyposażenie było bardzo klasyczne. Jakiś czas później, udałam się do zaprzyjaźnionej hurtowni gastronomicznej, gdzie wybrałam serwisy obiadowe dla mojej restauracji. Hurtownia posiadała bardzo bogatą ofertę dobrych i wytrzymałych produktów wykonanych z porcelany. Dla swojej restauracji wybrałam klasyczne, białe serwisy obiadowe, które idealnie komponowały się z kolorowym wnętrzem knajpy. W skład serwisów wchodziły między innymi klasyczne okrągłe i kwadratowe talerze porcelanowe, na których mogłam podawać swoje potrawy, białe i eleganckie bulionówki, które świetnie sprawdzały się do weselnych przystawek, a także wazy oraz talerze okrągłe, w których mogłam serwować przepyszne polskie zupy. W skład serwisów wchodziły również wszelkiego kształtu salaterki oraz półmiski do podawania mięs. Białe i porcelanowe serwisy wkrótce trafiły na stoły naszej restauracji i od samego początku byłam z nich niezwykle uradowane. Serwisy służyły nam zarówno do podawania pojedynczych dań, a ich duża ilość świetnie sprawdzała się na przyjęciach oraz weselach. Ich klasyczny wygląd oraz wytrzymałość świetnie sprawdziła się w naszej gastronomii.

Otwierając swoją restaurację, bardzo starałam się, aby wszelkie elementy tworzyły spójną całość i były dopasowane do mojego stylu. Do wyposażenia mojej gastronomii wybrałam sprawdzone produkty, które świetnie sprawdziły się podczas wszelkiego rodzaju imprez w restauracji, a ich klasyczny wygląd pasował do naszego wnętrza.