Zamówiłam serwisanta do klimatyzacji

Dostałam stanowisko sekretarki w dużej firmie telemarketingowej i miałam bardzo dużo obowiązków. Nie wszystko potrafiłam zrobić sama, ale miałam spore wsparcie u kierownika i z czasem mogłam w pełni samodzielnie wykonywać wszystkie swoje obowiązki.

Sprawdzono wszystkie klimatyzatory w biurach

serwis klimatyzacji biurowej w WarszawieRok temu zakładane były klimatyzatory we wszystkich biurach i odpowiadałam za ten temat. Wiedziałam, że po roku musiałam zorganizować serwis klimatyzacji biurowej w Warszawie i miałam wszystko zapisane w notesie. Na kilka dni przed terminem zadzwoniłam do serwisu i poprosiłam, żeby wysłali do nas pracowników. Klimatyzatory należało sprawdzić oraz oczyścić. Pracownicy zostali wysłani do nas już następnego dnia i cieszyłam się, że nie musiałam dłużej czekać. W firmie pojawili się już rano. Wzięłam wszystkie piloty, żeby pracownicy serwisu mogli swobodnie sprawdzić każdy klimatyzator. Pracownicy zaczynali pracę tego dnia dużo później i pasowało to wszystkim, ponieważ do tego czasu będą sprawdzone wszystkie klimatyzatory. Byłam obecna podczas pracy tych ludzi i bacznie im się przyglądałam. Nie miałam zielonego pojęcia co oni robią, bo dla mnie to był całkowicie obcy temat. Wszystkie klimatyzatory zostały sprawdzone w dość niedługim czasie i zdążyliśmy przed przybyciem pierwszych pracowników do firmy. Zapowiadał się ciepły dzień i cieszyłam się, że będzie można korzystać z klimatyzatorów bez żadnych przeszkód. Podpisałam niezbędne dokumenty i wzięłam fakturę, którą zamierzałam od razu opłacić.

To było upalne lato, ale najważniejsze, że wszystkie klimatyzatory były sprawne. Dzięki temu radziliśmy sobie w tak trudnych warunkach. Sprawdziłam się na swoim stanowisku i dostałam umowę o pracę. Nawet dali mi podwyżkę, czego się nie spodziewałam.