Zestawy do zrobienia bańki mydlanej

Po ukończeniu studiów związanych z organizacją czasu wolnego dla dzieci i szeroko pojętą animacją, postanowiłam zainwestować oszczędności w otwarcie swojego małego lokalnego biznesu. Uważałam, że planowanie zabaw dla dzieci i spędzanie z nimi czasu na świeżym powietrzu jest ciekawą formą wypoczynku i rekreacji. Takie formy aktywności były z pewnością interesujące dla najmłodszych i ich rodziców.

Duża bańka mydlana w zestawie

zestaw do baniek mydlanychZauważyłam, że w mojej okolicy brak jest miejsc, w których dzieci wraz z rodzicami mogą kupić odpowiednie akcesoria urodzinowe i imprezowe, dlatego też w moim małym sklepiku były dostępne tylko takie produkty. W asortymencie znajdowały się przeróżne kolorowe balony, wstążki, zabawki, ozdoby na torty urodzinowe, kolorowe czapeczki i słomki, kubki i zestawy naczyń. Zauważyłam jednak, że nadzwyczaj dobrze sprzedaje się zestaw do baniek mydlanych, dlatego poszerzyłam ofertę na ten produkt i wykorzystując swoje wykształcenie, oprócz sprzedaży oferowałam także usługi animacji czasu wolnego z wykorzystaniem baniek mydlanych. Zabawa wydawała się bajecznie prosta, wraz z grupką dzieci organizowaliśmy w pobliskim parku przyjęcia i imprezy z wykorzystaniem baniek. Moje zestawy były bardzo zróżnicowane, od małych baniek po wielkie i różnokształtne, posiadałam także maszynkę do robienia baniek dla młodszych dzieci, przeróżnego rodzaju patyki, koła, pistolety, sznurki i obręcze. Dzieci uwielbiały puszczać bańki na świeżym powietrzu, a do zabawy często włączali się także dorośli uczestnicy imprezy. Puszczanie kolorowych baniek mydlanych, ich łapanie i podrzucanie jest bardzo ciekawą i interesującą formą spędzania wolnego czasu, aktywizuje dzieci i pozwala im tworzyć coś kreatywnego i własnego. Cieszyłam się z tego, że moje bańki mydlane tak dobrze  się sprzedają, a zabawa przy ich użyciu jest tak absorbująca dla wszystkich.

Organizacja czasu wolnego szczególnie dla dzieci, często jest zadaniem trudnym i czasochłonnym. Na szczęście, dzięki moim produktom dzieci wraz z rodzicami miały okazję do tego, aby spędzić wspólnie czas na świeżym powietrzu przy użyciu ciekawych akcesoriów z mojego sklepu, a zabawa w parku z rodzicami jest wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu wolnego.