Automatyczne obrotowe bramki wejściowe

Poziom zabezpieczeń w miejscach publicznych zależy od wielu czynników. Sama ochrona i systemy alarmowe nie wystarczą. Wszędzie tam, gdzie są duże skupiska ludzi i panuje nieustanny ruch, sprawdzają się proste i wytrzymałe bramki obrotowe. Pomagają regulować i stopować nadmierny ruch. Poruszają się automatycznie i w każdej chwili mogą zostać wyłączone np. prze ochronę.

Sprawna kontrola ruchu za pomogą obrotowych bramek wejściowych

bramki wejściowe obrotoweBy sprawnie kontrolować przepływ ruchu pieszych, np. w kolejce do kasy, warto korzystać ze sprawdzonych bramek obrotowych. Jeśli są automatyczne, dodatkowo pozwala to na zatrzymywanie osób w celu zakupu biletów. Niezwykle popularne bramki wejściowe obrotowe sprawdzają się w obiektach sportowych. Przed wejściem na stadion, boisko, na mecz lub innego rodzaju rozgrywki sportowe, wzmożona kontrola bezpieczeństwa jest zalecane. Dzięki bramkom obrotowym, ludzie nie tłoczą się, nie przeciskają, gdyż wiedzą, że i tak muszą czekać na swoją kolej. Tego typu proste i zarazem solidne zabezpieczenia, zapewniają płynne przechodzenie osób bez efektu sztucznego tłoku. Także w innych miejscach, np. w obiektach kultury, jak zamki, muzea, galerie sztuki, tego typu bramki wejściowe obrotowe, spełniają ważną rolę. Podczas koncertów, gdzie obowiązuje limit miejsc, obrotowe skrzydła stanowią śluzę, zaporę, przez którą każdy musi przejść. To pomaga w liczeniu i ograniczeniu wejść, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Obrotowe bramki wejściowe sprawdzają się jako pomoc przy zabezpieczeniu przemieszczania się ludzi. Trudno wyobrazić sobie imprezy masowe, sportowe a nawet kulturalne, bez tego typu porządkowania wejść. Bramki skutecznie likwidują problem tłoku. Także w sklepach są nieocenionym wsparciem dla pracowników ochrony, gdyż łatwiej można wyłapać różne incydenty i niechciane sytuacje.