Banery łatwe do rozstawienia

W naszej firmie ostatnio wiele się działo, między innymi szukaliśmy pomysłu na materiały promocyjne. Byliśmy już parę razy na targach branżowych, ale zawsze nam coś nie pasowało. Banery przywieszane na stoisku trudno się mocowało i zdejmowało. Ulotki to mają wszyscy.

Banery nowego typu

x baneryKatalogi oczywiście muszą być, ale to za mało. Przygotujemy pewnie tez gadżety, ale raczej torby bawełniane, a nie kubki, bo te się tłuką i zajmują za dużo miejsca. Torby się położy jedna na drugą i jest ok. problem był głównie z większymi formami reklamowymi. Na stoisku banery takie typowe się nie sprawdzają. Roll-upy już niejednokrotnie ktoś nam zniszczył, papier się podarł, a inne konstrukcje się trudno rozstawia. Potrzebna była nam jakaś nowość, a mianowicie x banery. Jak sama nazwa wskazuje muszą mieć coś one wspólnego z litrerą X, a mianowicie podstawę. Jest to jakby pionowy baner, taki jak przy roll-upie, ale nie zwijany, tylko z tyłu ma metalowy pałąk w kształcie iksa. Nie ma problemu z jego rozstawieniem, zajmuje to tylko chwilę. Sam baner z nadrukiem tez jets solidniejszy niż taki zwykły papierowy. Banery X są lekkie, poręczne i każdy będzie umiał je ,,obsłużyć”. Ich koszt także nie jest wysoki, jeśli się je porówna do roll-upów premium wysokiej jakości. Szefowi ta koncepcja się spodobała. Lekkie, składane, a jednocześnie ładnie się prezentujące banery to coś ciekawego. Na targach na pewno się sprawdzą i nawet jak się przewrócą to łatwo je znowu postawić, taki roll-up od razu byłby cały podarty i zgnieciony.

Nie ma co wybierać mniej korzystnych opcji, skoro można mieć wszystko. Banery z podstawą w kształcie litery X są wspaniałe. Mają same zalety i coraz więcej firm je wykonuje, zatem nie trzeba szukac daleko. Na dobrą sprawę można je nawet zamówić przez internet z dostawą do firmy.