Biała perła – wybielanie zębów

Czasem pomimo częstych wizyt u stomatologa, podczas których regularnie leczymy wszystkie ubytki, niestety nasze zęby z upływem czasu tracą swój piękny blask i nabierają odcienie szarości. Czy istnieje bezpieczny sposób, aby przywrócić im śnieżnobiałą barwę? Tak by znów można było cieszyć się pięknym i atrakcyjnym uśmiechem? Otóż tak istnieje wiele metod i tylko od nas zależy na, co się ostatecznie zdecydujemy.

Jaki sposób na wybielenie zębów?

paski węglowe biała perłaDzisiejszy rynek oferuje nam wiele ciekawych sposobów wybielania zębów, zaczynając od tych wykonanych w profesjonalnych gabinetach dentystycznych, a kończąc na kuracjach przeprowadzonych we własnym domu. W specjalistycznych gabinetach jednak koszt usługi jest bardzo drogi i niestety nie każda osoba może sobie na nią bez żadnych wyrzutów sumienia pozwolić. Ciekawą alternatywą stały się o wiele mniej kosztowne kuracje, dające również zadowalające i trwałe efekty wybielania, które możemy wykonać samodzielnie. Skuteczną i w ostatnim czasie bardzo popularną metodą są paski węglowe biała perła z zawartością węgla aktywnego, który znacznie wpływa na skuteczność kuracji. Na czym polega wybielanie z użyciem pasków? Stosowanie pasków wybielających jest bezpieczne i jak się okazuje bardzo proste, ponieważ możemy je wykonać we własnym domu. Wystarczy, że nakleimy paski na zęby i będziemy je nosić codziennie po 1-2 godzin przez okres 14 dni. Po każdorazowym ściągnięciu pasków musimy umyć zęby dołączoną do zestawu pastą.

Wybielanie zębów przy użyciu pasków biała perła ma w sobie wiele pozytywnych zalet: paski niczego nie brudzą, są bardzo wygodne w użyciu, oczyszczają i wybielają nasze zęby, są w 100% bezpieczne, dlatego, że nie rysują szkliwa. Warto, więc spróbować, ponieważ efekty są już widoczne po wykonaniu pierwszej kuracji.