Białe donice pasują do mieszkań

Od zawsze byłam zwolenniczką natury w domu. Mam więc we wnętrzach mnóstwo kwiatów. Są one piękną, naturalną ozdobą. Co jakiś czas przeprowadzam w swoim domu większe lub mniejsze zmiany. Co kilka lat jest to oczywiście remont, jednak nie potrzeba przemalowywania ścian, żeby zmienić klimat we wnętrzu. Bardzo ważną rolę odgrywają dodatki. 

Nowe donice zmieniają wygląd wnętrz

biała donica ceramicznaWszyscy, co mnie znają i odwiedzają co jakiś czas doskonale wiedzą, że mój dom tonie w zieleni. Uwielbiam naturę w niemal każdym wydaniu i lubię się nią otaczać nie tylko w ogrodzie. W salonie stoją piękne, egzotyczne drzewa, pielęgnowane przeze mnie przez lata. Wzbudzają one zachwyt każdego, kto do mnie przychodzi po raz pierwszy. Mimo tego, że lubię wnętrza swojego domu, to co jakiś czas odczuwam potrzebę wprowadzania zmian. Decyduje się wówczas albo na kapitalny remont albo na wymianę dodatków. Odkryłam bowiem, że dekoracje mają ogromny wpływ na klimat całego pomieszczenia. Nadchodzi wiosna więc skusiłam się na wprowadzenie jasnych akcentów do domu. Bardzo dużą różnice zrobiła na przykład biała donica ceramiczna, do której wstawiłam wspomniane wcześniej drzewo. Takie białe donice nadały bardziej przytulnego charakteru całemu salonowi. Wcześniej myślałam, że biała donica ceramiczna to idealny dodatek tylko i wyłącznie do ogrodu. Okazuje się, jednak, że we wnętrzu też wygląda zachwycająco. Do wielkich donic dokupiłam jeszcze mniejsze i zunifikowałam doniczki w całym mieszkaniu. 

W moim domu jest mnóstwo kwiatów, uwielbiam bowiem otaczać się naturą. Co jakiś czas zmieniam wygląd wnętrz głównie poprzez zmianę dodatków. Ostatnio, na przykład, kupiłam nowe doniczki do moich kwiatów. Wszystkie są w kolorze białym, co spowodowało, że w mieszkanie jest jaśniejsze i bardziej wiosenne.