Kamienica z nowymi oknami

Kiedy dowiedziałem się o możliwości zakupu kamienicy, którą od jakiegoś czasu miałem na oku to nie wahałem się ani przez chwilę. Planowałem wyremontować cały obiekt i oddać mieszkania na wynajem, dzięki czemu miałbym dodatkowe dochody w sporej wysokości. 

Wymiana okien w kamienicy 

polecane okna z jastrzębiaKamienica była zaniedbana, ale i tak zamierzałem ją wyremontować. Kiedy udało mi się ją kupić to od razu zabrałem się do działania. W kamienicy nie było żadnych mieszkańców i budynek był w całości do mojej dyspozycji. W całym budynku były stare okna, które należało wymienić już kilkanaście lat temu. Niektóre to nawet miały powybijane szyby i tym musiałem się koniecznie zająć. Z uwagi na chęć wynajmowania mieszkań postanowiłem wybrać polecane okna z jastrzębia, żeby mieć pewność, że wybrałem produkt najwyższej jakości. Chciałem pobierać opłaty za mieszkania, które musiały mieć wysoki komfort, gdyż inaczej nikt nie chciałby mieszkać w mojej kamienicy. Razem z zakupem okien zleciłem ich montaż w kamienicy, bo usługa ta była stosunkowo tania i nie widziałem sensu, żeby zlecać to komuś innemu. Ponadto firma zadeklarowała, że pozbędzie się starych okien i nie musiałem się martwić co z nimi zrobić. Po wymianie okien zająłem się elewacją, która została pomalowana. Kamienica pięknie się prezentowała i przykuwała uwagę wszystkich przechodniów. Najbardziej byłem zadowolony z okien, które wybrałem, bo dzięki ich dobrej jakości w mieszkaniach było ciepło a to była podstawa w okresie zimowym. 

Po całkowicie ukończonym remoncie pojawiłem się w biurze nieruchomości, z którym podjąłem współpracę. Dzięki temu udało się znaleźć lokatorów dla wszystkich mieszkań. Kamienica szybko zaczęła przynosić zyski i jej remont mi się zwrócił w ciągu zaledwie kilku miesięcy.