Nigdy nie jest za późno na naukę tenisa

W ostatnim czasie postanowiłam trochę mocniej o siebie zadbać. Zrobiłam sobie bowiem dość długą przerwę, jak chodzi o regularną aktywność fizyczną. Z racji tego, że lubię próbować nowych rzeczy, chciałam znaleźć taką dyscyplinę spory, z którą nie miałam do tej pory do czynienia. Po długich poszukiwaniach i przemyśleniach postawiłam ostatecznie na tenis.

Rekreacyjna gra w tenisa

szkoła tenisa warszawaKilka lat temu miałam taki okres w życiu, kiedy regularnie uprawiałam sport. Miałam dzięki temu mnóstwo energii i dobrego samopoczucia. Potem na jakiś czas wypadłam z tego rytmu i moje zdrowie stało się mało stabilne. Ostatnio postanowiłam więc wrócić do dawnych nawyków i znów zacząć regularnie uprawiać sport. Chciałam jednak spróbować jakiejś nowej dyscypliny. Wybrałam więc tenis. Jak byłam mała uwielbiałam oglądać mecze tenisa. Teraz mam okazję nauczyć się grać na korcie. Najpierw jednak musiała zostać wybrana jakaś dobra szkoła tenisa warszawa na szczęście ma ich dość sporo. Znalazłam kryte korty niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Zamówiłam zajęcia indywidualne z instruktorem. Doszłam bowiem do wniosku, że więcej nauczę się trenując sama, niż w grupie. Trener jest wtedy w stanie zwrócić całą swoją uwagę na mojej osobie. Początkowo myślałam, że będę musiała zakupić cały sprzęt, a nie należy on do najtańszych, okazało się jednak, że mogę go wypożyczyć na miejscu i to w cenie karnetu. Na razie trenować będę dwa razuy w tygodniu, chciałabym jednak w przyszłości móc pójść na kort codziennie.

Sport był zawsze ważnym elementem w moim życiu, z małą przerwą przez ostatnie kilka lat. Teraz wracam do regularnej aktywności fizycznej i postanowiłam nauczyć się nowej dyscypliny. Wybrałam tenis z racji tego, że zawsze lubiłam ten sport i uważam, że jest bardzo atrakcyjny.