Notesy, zeszyty i inne

Marka Leuchtturm jest na rynku od dawna, a mianowicie od 1917 roku, a więc może pochwalić się już ponad stuletnią tradycją. Co oferuje? Przede wszystkim wyroby papiernicze takiej jak notesy, zeszyty i notatniki. Z kolei ich jakość jest naprawdę wysoka i poparta tradycją oraz nowoczesnymi procesami produkcji.

Marka papiernicza z tradycją

leuchtturmFirma od lat sześćdziesiątych umacniała swoją pozycję na rynku jako lider w produkcji znaczków pocztowych oraz moment. Axel i Max Stürken zaczęli zajmować się firmą Leuchtturm pod koniec lat dziewięćdziesiątych jako czwarte już pokolenie w rodzinie. Dbają o firmę do dzisiaj. Czym marka zdobyła sobie rzeszę zwolenników? Na pewno tym, iż w połączeniu ze stuletnią tradycją nie odrzucili oni ciągłe unowocześniania procesów produkcji. Oczywiście warto zaznaczyć ich dbałość o jakość i detale produktów przez nich wytwarzanych. Solidność firmy spowodowała to, że mają oni klientów w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Świadczy to o ich profesjonalizmie i podejściu do klienta oraz wytwarzanych przez siebie produktów. Uważa się, że produkty Leuchtturm są idealnym przedmiotem na prezent. Prawdopodobnie przez to, iż oprawy notesów wykonywane są z naprawdę porządnego tworzywa, które daje możliwość wygrawerowania wybranych przez siebie sentencji, nazwy firmy albo imienia i nazwiska osoby obdarowanej. Minimalizm, twarde oprawy zamykane na gumkę, papier najwyższej jakości – to kluczowe kwestie tych produktów. A mimo to dalej nowoczesny design. Warto zapoznać się z ofertą tej marki.

Firma Leuchtturm produkuje wysokiej jakości wyroby papiernicze, które będą idealnym prezentem biznesowym, a również dla siebie samego. Minimalizm, możliwości grawerowania opraw notesów i porządny papier są renomą tej marki.