Obniżka cen narożników pokojowych

Zdecydowałem się zamknąć sklep meblowy i przenieść się na stałem za granicę, gdzie mieszkała cała moja rodzina. Moja dziewczyna jednak namawiała mnie, żebym została. Wtedy zrozumiałem jak jej na mnie zależało i uznałem, że zrobię to dla niej. Była tego warta. 

Sprzedanie wszystkich narożników pokojowych w jeden dzień 

narożniki pokojoweW sklepie postanowiłem wprowadzić zmiany i sprzedawać meble od nowego producenta, który oferował dużo tańsze rozwiązania. Na magazynie jeszcze miałem rozkładane narożniki pokojowe, które postanowiłem szybko wyprzedać, żeby zrobić miejsce na meble od nowego producenta. Narożniki były wygodne i nowoczesne. Posiadały funkcję spania i posiadały pojemniki na pościel. Miałem nadzieję, że je szybko sprzedam, gdyż dostawa miała nastąpić na dniach. Obniżyłem ceny narożników o połowę i zainwestowałem w reklamę, ponieważ chciałem, żeby o wyprzedaży dowiedzieli się wszyscy mieszkańcy. Mój plan zdecydowanie się powiódł, ponieważ w dniu wyprzedaży od samego rana w moim sklepie zjawiali się klienci. Narożniki były kupowane prawie co chwilę i już wiedziałem, że sprzedam wszystkie. Producent w międzyczasie do mnie zadzwonił z informacją, że jedzie do mnie kierowca z meblami. Do godzin popołudniowych jednak udało mi się sprzedać wszystkie narożniki i miałem miejsce na magazynie. Oferta zainteresowała mnóstwo osób i dzięki temu sprzedaż zakończyła się powodzeniem. Narożniki były bardzo dobre i klienci mieli tego świadomość. Dlatego tak chętnie je kupowali.

Podjąłem dobrą decyzję zostając w kraju. Oświadczyłem się nawet swojej dziewczynie a ona się zgodziła. Byłem na etapie szukania dla nas wspólnego mieszkania i planowałem zakupić je za gotówkę. Ślub odbędzie się w przyszłym roku i mam trochę czasu na załatwienie tego tematu.