Ołówkowa spódnica do pracy

Zmiana pracy wiązała się dla mnie nie tylko z zupełnie nowym miejscem, innym stanowiskiem i większym zakresem obowiązków, ale też z kwestią, której wcześniej nie poświęcałam wiele uwagi: z dress codem. W poprzedniej pracy mogłabym się pokazać nawet w dresie, ale teraz musiałam się prezentować o wiele bardziej elegancko.

Nowa spódnica ołówkowa

spódnice ołówkowe sklepW mojej szafie niewiele było bardziej eleganckich ubrań, dlatego też już na początku pracy musiałam się wybrać na zakupy, żeby wpasować się w dress code panujący w firmie. Moich kilka ciuchów, które się nadawały do tego celu, to było jednak zdecydowanie za mało. Potrzebnych mi było kilka spódnic, żakiety i sukienka lub dwie. Oraz przynajmniej kilka bluzek, żebym nie musiała chodzić ciągle w tym samym. Pierwszych zakupów dokonałam w galerii handlowej, gdzie w oko wpadła mi bardzo ładna spódnica ołówkowa: klasyczna, czarna, taka, którą mogę połączyć z różnymi bluzkami i żakietami. Jednak chodzenie po galeriach okazało się męczące, dlatego uznałam, że teraz pora na internet. Zajrzałam do kilku sklepów działających online, które miały w ofercie bardziej eleganckie ubrania, w tym sporo spódnic, bo odkryłam, że jednak całkiem dobrze się w nich czuję. Spódnice ołówkowe sklep internetowy oferował w szerokiej gamie rozmiarów, kolorów i wzorów, dlatego szybko znalazłam kilka modeli dla siebie. Różniły się od siebie nieco długością, a także kolorystyką i wzornictwem. Dzięki temu mam teraz w szafie kilka spódniczek idealnych do pracy.

Moje nowe ubrania przysporzyły mi komplementów w pracy, a ja sama odkryłam, że podoba mi się chodzenie w spódniczkach i sukienkach. Zakładam do nich szpilki, dzięki czemu czuję się jeszcze ładniej i bardziej kobieco. Inwestycja w ciuchy okazała się dla mnie równie dobra, co decyzja o zmianie pracy.