Posiadam pojemną torbę na ramię

W szkole podstawowej nosiłam tylko plecak, ponieważ wszystkie dzieciaki taki miały. Kiedy zaś poszłam do liceum to poprosiłam mamę, żeby kupiła jakąś dużą torbę na ramię, bo tylko takie noszą rówieśnicy z mojej szkoły. Nie chciałam od nich odbiegać.

Do torby firmy samsonite zmieszczę dosłownie wszystko

samsonite - pojemne torby na ramięPlecak w moim wieku nie jest już wskazany. Dziewczyny noszą modne torby i też taką chciałam mieć. Przyjaciółka powiedziała mi, że dostępne są samsonite – pojemne torby na ramię w atrakcyjnych cenach i ona taką torbę sobie kupiła. Nawet mi ją pokazała. Torba wbrew pozorom jest szalenie pojemna. Zmieszczę tam wszystkie książki i nawet tablet się zmieści. W torbie jest osobna kieszeń właśnie na taki tablet. W domu powiedziałam mamie, że dostępne są fajne samsonite – pojemne torby na ramię i poprosiłam, żeby właśnie taką mi kupiła. Mama zna tę markę i uznała, że dokonałam świetnego wyboru. Nie miała czasu, żeby iść ze mną tego dnia do sklepu a chciałam jutro do szkoły wziąć już nową torbę. Dała mi pieniądze i pojechałam sama do centrum handlowego. Mama powiedziała, że jak torbę dostanę taniej to resztę pieniędzy mogę sobie przeznaczyć na co zechcę. W sklepie było mnóstwo fajnych toreb i miałam spory problem. Doszłam ostatecznie do wniosku, że wybiorę czarną. Jest to uniwersalny kolor, który na pewno będzie mi do wszystkiego pasował. Sprawdziłam, czy też ma miejsce na tablet. W torbie było mnóstwo różnych kieszeni. Zapłaciłam za nią niewiele i dzięki temu mogłam kupić sobie coś jeszcze.

Z torby jestem bardzo zadowolona i podoba się ona wszystkim moim koleżankom. Przyjaciółce jestem wdzięczna za podpowiedź, bo sama nie wiedziałabym na co się zdecydować i pewnie nie trafiłabym to takiego świetnego sklepu. Ona się zna na wszystkim.