Potrzebowałem wynająć studio fotograficzne.

Przygotowania do ślubu idą pełną parą. Mimo że do tego pięknego dnia jeszcze kilka miesięcy praktycznie wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Goście zaproszeni, świadkowie wyznaczeni, sala wynajęta, jedyne czego jeszcze nie załatwiłem to fotograf. Rozmawiałem o tym z narzeczoną i myślimy że wynajem studia będzie najlepszą opcją dla nas.

Jakie studio fotograficzne wybrać?

wynajem studia fotograficznego w WarszawieTo na pewno będzie wyjątkowy dzień, jeden z najpiękniejszych w naszym życiu, więc chcieliśmy aby zdjęcia wyszły idealnie, chyba każdy tego chce. Kiedy w końcu mieliśmy chwilę czasu aby się tym zająć usiedliśmy do komputera. W wyszukiwarce wpisaliśmy frazę – wynajem studia fotograficznego w Warszawie. Wyskoczyło nam wiele ofert. Wybraliśmy w trzy według nas najlepsze i wybraliśmy termin, kiedy chcielibyśmy wynająć studio. Tą drogą eliminacji wyszło nam, że tylko jedno studio ma wtedy wolny termin, ku naszemu zadowoleniu okazało się, że dla klientów, którzy korzystają z ich oferty po raz pierwszy jest promocja. Od razu zarezerwowaliśmy studio i już oczyma wyobraźni widzieliśmy nasze piękne zdjęcia upamiętniające ten szczególny dzień w naszym życiu. Z tego wszystkiego mało co nie zapomnieliśmy uregulować wymaganej zaliczki. Pozostało jeszcze  poinformować najbliższą rodzinę oraz świadków, aby stawili się tam o określonej godzinie. Wszyscy potwierdzili swoją obecność. Nie mogliśmy już doczekać się sesji fotograficznej.

Nareszcie nadszedł ten upragniony dzień, wszyscy zjawili się punktualnie. Na miejscu czekała nas jeszcze drobna korekcja u makijażystki aby nikt się nie „świecił” na zdjęciach. Po całym dniu sesji każdy był zmęczony ale gdy zobaczyliśmy efekty to wiemy że było warto. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu oraz jakości obsługi w tym studiu fotograficznym.