Projekty autorskich ubrań dla dzieci

Bardzo lubię modę. Tworzę świetne stylizację. Zawsze koleżanki zazdrościły mi dobrego stylu. Szkoda było by tego nie wykorzystać, zwłaszcza gdy potrafię szyć na maszynie i dobrze rysować. W ten sposób wpadłam na pomysł by założyć własny biznes polegający na tym, że będę projektować ubrania dla dzieci. Dzieci też powinny modnie się ubierać. Zaczęłam wiec tworzyć dla nich ubrania.

Własne ubrania dla dzieci

autorskie ubrania dla dzieciTworzę projekty ubrań dziecięcych w przedziale wiekowym od pięciu do dwunastu lat. Zajęłam się tym przedziałem wiekowym, gdyż dzieci w tym wieku lubią nosić różne rzeczy i lubią wyróżniać się. Im starsze dziecko tym już zazwyczaj ubiera takie ubrania o stonowanym kolorze. Dzieci lubią kolory, więc tutaj będę miała pole do popisu. Autorskie ubrania dla dzieci będą sygnowane moimi inicjałami. Tak by było wiadomo, że ja stworzyłam dane ubranie. Nie skupiłam się na konkretnym elemencie ubioru, tylko staram się projektowa wszystko. Zazwyczaj szkicuje cały komplet stroju, a potem go szyję. Nie mam własnego sklepu, jedynie co sprzedaje ubrania do innych sklepów. Sprzedawcy chętnie kupują moje stroje. One schodzą bardzo szybko. Materiał do szycia tych ubrań dla dzieci jest dobry gatunkowo i nie przeciera się tak szybko. Może niekoniecznie wzoruję się na podstawowych krojach ubrań dla dzieci. Raczej staram się tworzyć własne kształty. Dobrze mi to wychodzi podczas projektowania sukienek dla dziewczynek. Dobrze, że mam własną pracownię, gdzie mogę się zaszyć i projektować. Ludziom podobają się moje stroje, więc zaczęłam coraz więcej projektować i szyć.

Dzieci lubią mieć na sobie kolorowe ubrania i różne. W końcu zdecydowałam się zająć tą branżą na poważnie. Skoro znam się na modzie, świetnie wychodzi mi szycie oraz projekty to czemu miałam nie spróbować. Zdecydowałam się projektować ubrania dla dzieci. Moje ubrania bardzo szybko się sprzedają.