Rusztowanie kupione w atrakcyjnej cenie

 

Ze szwagrem wpadłem na pomysł, żeby świadczyć takie drobne usługi remontowe. Znałem się na malowaniu elewacji, kładzeniu płytek i właściwie, to potrafiłem zrobić prawie wszystko. Mój szwagier miał też spore doświadczenie i wspólny interes był świetnym rozwiązaniem.

Rusztowanie sprawdzonej marki w dobrej cenie

rusztowania plettac cenaSzwagier zajął się wszelkimi formalnościami związanymi z prowadzeniem firmy a moim zadaniem było kupno materiałów niezbędnych do pracy. Lista była dość obszerna, ale w pierwszej kolejności skupiłem się na rusztowaniu, które było najważniejsze. Oczywiście znałem się na tym sprzęcie i wiedziałem, że najlepsze na rynku były rusztowania Plettac cena takich rusztowań jednak przekraczała moje możliwości finansowe. Nie chciałem kupować nic używanego, bo dopiero otwieraliśmy ze szwagrem firmę i chcieliśmy posiadać całkowicie nowy sprzęt. Sprzedawca w sklepie zasugerował mi, żebym odezwał się bezpośrednio do dostawcy rusztowań, bo dzięki temu mogę negocjować cenę, co w sklepie nie było możliwe. Dał mi namiar na dostawcę a ja od razu pojechałem do jego firmy. Opowiedziałem, że dopiero zaczynam działalność, szukam tanich, ale dobrych rozwiązań i zależy mi na solidnym rusztowaniu tej konkretnej marki. Dostawca musiał mieć świetny nastrój, bo sam od razu zaoferował mi niższą cenę za interesujące mnie rusztowanie. Wiedziałem, że nigdzie tak tanio takiego rusztowania nie kupię, dlatego od razu zdecydowałem się na ten zakup. Szczęśliwy wróciłem do domu.

Kiedy szwagier dowiedział się ile zapłaciłem za to rusztowanie, to nie chciał mi wierzyć. Dopiero jak zobaczył fakturę to był pewny. Pogratulował mi, że udało mi się zrobić tak tanie i przede wszystkim dobre zakupy. To był już pierwszy krok do sukcesu, który zamierzaliśmy osiągnąć.