Wycieraczki z logiem firmy – profesjonalizm już od wejścia

Będąc właścicielką małego, ale prężnie rozwijającego się gabinetu świadczącego usługi kosmetyczne muszę dbać o odpowiedni wystrój mojego salonu. Zdaję sobie bowiem sprawę, że klientki korzystające z oferowanych przeze mnie usług pragną się przede wszystkim odprężyć oraz zrelaksować podczas wykonywanych przez nas zabiegów. Dbam więc o wystrój mojego gabinetu, który powinien być jak najbardziej przytulny, ale i zarazem elegancki i profesjonalny. Świetnym akcentem wpływającym na atmosferę mojego miejsca pracy okazała się samodzielnie zaprojektowana przeze mnie wycieraczka. 

Wyjątkowe wycieraczki z logiem 

wycieraczki z logoZaprojektowaną przeze mnie wycieraczkę zamówiłam w pobliskim sklepie oferującym gadżety do domu. Zdecydowałam się na zakup wycieraczki z włókna kokosowego, którego materiał można barwić na dowolne kolory i umieszczać na nim konkretne napisy. Właściciel sklepu zdradził, że dużą popularnością wśród właścicieli firm cieszą się zwłaszcza wycieraczki z logo. Zdecydowałam się więc właśnie na nią, jednak postanowiłam dodać do niej jeszcze dodatkowy napis: zapraszam. Już następnego dnia mogłam odebrać zaprojektowaną prze ze mnie wycieraczkę. Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie nie tylko sam projekt, ale również jakość produktu. Wycieraczka wykonana jest z grubego, mięsistego materiału, który bardzo dobrze wchłania wodę. Kolejnym jej atutem jest to, że bardzo łatwo się ją czyści: brud nie wsiąka bowiem we w mocno zbite włókna kokosowe, ale pozostaje na ich powierzchni. Dzięki temu muszę od czasu do czasu jedynie odkurzać moją wycieraczkę, która w dalszym ciągu wygląda jak nowa j już od progu zaprasza do salonu moje klientki. 

Wycieraczka okazała się więc strzałem w dziesiątkę. Jestem zadowolona zarówno z jej jakości, niezbyt wygórowanej ceny, jak i możliwości spersonalizowania. Moje klientki często zwracają na nią uwagę i wyrażają nią zaciekawienie. Ich pozytywna reakcja sprawia, że wiem, iż czują się w moim salonie dobrze.