Zakupy w hurtowni z prześcieradłami hotelowymi

Kiedy zadzwonili do mnie z hotelu z informacją, że jednak dostałam tę pracę, to byłam w szoku. Wydawało mi się, że moje szanse były znikome zwłaszcza, że nigdy wcześniej w hotelu nie pracowałam. Zrobiłam jednak dobre wrażenie i dzięki temu dostałam pracę w hotelu.

Zakup trzystu prześcieradeł hotelowych w atrakcyjnej cenie

prześcieradła hoteloweOdpowiedzialna byłam za zamówienia i koordynowałam całą logistyką. Zapotrzebowanie na poszczególne produkty składali mi pracownicy a zakupy robiłam raz w tygodniu. Ostatnio kierownik ekipy sprzątającej poprosił mnie, żebym zamówiła nowe prześcieradła hotelowe w ilości trzystu sztuk. W sklepie online, gdzie składałam wszystkie zamówienia nie było dostępnych prześcieradeł w tym czasie a miałam to szybko załatwić. Nie bardzo wiedziałam jak rozgryźć ten temat, ale wpadłam na świetny pomysł. Niedaleko mojego miejsca zamieszkania mieściła się hurtownia z prześcieradłami hotelowymi i zamierzałam tam właśnie zrobić zakupy. Od razu pojechałam do tej hurtowni, bo miałam wolny czas dla siebie i zamierzałam go odpowiednio wykorzystać. W hurtowni było mnóstwo prześcieradeł w różnych rozmiarach i wzięłam te, które potrzebował kierownik ekipy sprzątającej. Trzysta sztuk prześcieradeł to była tak duża ilość, że zamówiłam taksówkę bagażową. Dzięki temu byłam w stanie dostarczyć do hotelu całe zamówienie. W hurtowni były przystępne ceny i za prześcieradła hotelowe zapłaciłam niższą cenę niż dostępna była w sklepie internetowych. Zrobiłam niezły interes.

Praca w hotelu podobała mi się z każdym dniem coraz bardziej, ponieważ radziłam sobie lepiej. Rzadko pytałam przełożonych o cokolwiek a decyzje starałam się podejmować samodzielnie. Zostało to docenione i zaoferowano mi umowę o pracę na bardzo korzystnych dla mnie warunkach.